Drážní doprava

Zajištujeme nepravidelnou drážní dopravu na celém území České republiky, naší specializací jsou především charterové výletní vlaky na přání zákazníka a jízdy historických vlaků.

  • Není pro nás problém zorganizovat narozeninový vlak, svatební, promoční, případně vlak pro fotografy, nebo jen výlet vlakem na zajímavou přírodní lokalitu, historickou nebo technickou památku. Pokud budete chtít, vypravíme Vám soukromý vlak s vybraným typem hnacího vozidla a s jízdním řádem přesně podle Vašeho přání nejen na kolejích SŽDC, s.o., ale i soukromých subjektů a vybraných vlečkách.
  • Úzce spolupracujeme s mnoha dopravci a zájmovými spolky, čili Vám jsme schopni nabídnout širokou škálu historických drážních vozidel, ale jsme schopni zajistit i parní lokomotivy ČD, a.s. Naše vlaky jezdí na licenci dopravce MBM rail, s.r.o.
  • Za dobu působení jsme vypravili nespočet zvláštních vlaků v parní i motorové trakci k plné spokojenosti objednavatele. Fotografie a reference najdete zde.

Pokud vás naše nabídka zaujala a chtěli byste jí využít, nebo případně jen požadujete jakékoliv doplňující informace, neváhejte nám volat 607 732 721.